MAS mikroregiónu Teplička sa predstavila

11.07.2011 08:54

V uplynulý víkend sa v Dolnej Porube uskutočnila prvá prezentačno-propagačná akcia mikroregiónu Teplička. Podujatie bolo spojené s futbalovým turnajom, ktorého sa zúčastnili všetky družstvá z mikroregiónu https://trencin.sme.sk/c/5971821/zihlavnik-omsenie-kraluje-udoliu-teplicky.html . Víťazný tím TJ Žihlavník Omšenie si odniesol Pohár TJ Slovan Dolná Poruba. 

Ďalšou atraktivitou podujatia bola súťaž vo varení gulášu. Do tejto gurmánskej súťaže sa zapojilo 8 družstiev, ktoré už od skorých ranných hodín pripravovali mimoriadne chutné kotlíkové guláše. V tejto súťaži zvíťazilo družstvo Bežákov z Dolnej Poruby. Svoju činnosť predstavila aj MAS mikroregiónu Teplička. Pre deti i dospelých boli určené ďalšie sprievodné podujatia: súťaž v kopaní jedenástok, jazda na koni, malovanie na tvár, strielanie šípov a iné. Večerný program odštartoval Country bál a diskotéka.

Celé podujatie sa tešilo nielen veľkej priazni návštevníkov z mikroregiónu a okolia, ale aj slnečnému a teplému počasiu, ktoré našu náladu ešte znásobovalo! Veríme, že podobné podujatia sa stanú tradíciou a prispejú k ďalšiemu oživeniu nášho regiónu.

 

Späť